درباره ما

تاریخچه

شرکت کاشی فیروزه مشهد پس از پیروزی انقلاب اسلامی با عنایت به نیاز کشور و برای برون رفت از وابستگی به کشورهای دیگر و لزوم خود کفایی ، با همیاری و مشارکت سهامداران بخش خصوصی، در سال 1362 سرمایه گذاری و تاسیس شد و سپس نسبت به مراحل خرید زمین ، ساخت مکانهای مورد نیاز و خرید ماشین آلات و تجهیزات تولیدی اقدام گردید.

اوائل گرچه تحریمهای اقتصادی متخاصمین و مشکلات ناشی از جنگ، سرعت پیشرفت ما را کاهش داد ولی تلاشها ادامه یافت و با تامین ماشین آلات و تجهیزات لازم از کشور ایتالیا و پس از نصب آن ، با گذراندن یک دوره تولید آزمایشی ، در سال 1372 با ظرفیت تولید سالانه 750 هزار متر مربع کاشی کف ، رسما به بهره برداری رسید.

در ادامه مسیر، پیشرفتهای بعدی را با سرعت بیشتری طی نمودیم و ظرفیت و کیفیت تولیدات را ارتقاء دادیم. در این راستا در سال 1379 با افتتاح طرح توسعه اول، ظرفیت تولید سالیانه به یک میلیون و دویست و پنجاه هزار مترمربع رسید و دو سال بعد طرح توسعه دوم در سال 1381 با تولید سرامیک کف و اضافه نمودن پروسه تولیدکاشی دیوار سالیانه به دو میلیون و پانصد هزار مترمربع افزایش ظرفیت یافت . سپس در سال 1385 ظرفیت بالقوه تولیدی کارخانه را به پنج میلیون متر مربع رساندیم.

شایان ذکر است این توسعه ها با تزریق سرمایه مالی و همراهی صمیمانه سهامداران ، شرایط مطلوب توسعه محیطی و سپس خرید ماشین آلات و تجهیزات و ایجاد محیط کار و جذب نیروی انسانی را در پی داشته است .

در سالهای بعدی با توجه به اقبال عمومی و رشد ساخت و ساز مسکن و نیاز به محصولاتی با سلایق بروز و جدیدتر، با هدف افزایش تولید و بهینه سازی کیفی و ارتقاء آن و نیز ایجاد سبک و سلیقه ای متفاوت و مطابق با استانداردهای جهانی، مدیران این شرکت تصمیم به گام ارتقاء بعدی برای شرکت گرفتند و اقدام به خریداری تکنولوژی و فناوری و ماشین آلات روز دنیا از کشورهای پیشرو و صاحب نام این صنعت از ایتالیا و اسپانیا نمودند و پس از ورود و نصب آنها و با پشت سرگذاشتن  یک دوره مشکلات ناشی از تحریم کشور، در بهمن ماه سال 1393 ، ظرفیت اسمی تولیدات خود را تا مرز 8 میلیون مترمربع انواع کاشی و سرامیک (مخصوصا نمونه های سایز بزرگ و پرسلان) افزایش داده و طرح توسعه جدید را استارت و به بهره برداری رساندند .

در حال حاضر این شرکت با ظرفیت حدود 5 میلیون متر مربع مشغول فعالیت میباشد و امیدواریم پس از گذراندن موانع داخلی کشور و مشکلات ناشی از تحریم بیگانگان ، بتوانیم از تمامی توان خود برای رسیدن به اهداف عالی شرکت استفاده نماییم.

درباره ما

  1. خط مشی

    شرکت کاشی فیروزه مشهد (KFM) اولین تولید کننده کاشی کف در استان خراسان ، با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص که سرمایه های اصلی این شرکت محسوب می شوند و استفاده از تکنولوژی روز و تجهیزات مناسب ، موفق به اخذ نشان استاندارد ملی ایران و استاندارد اتحادیه اروپا (CE) گردیده است .

    این شرکت ، ارتقای کیفیت و نوآوری را به عنوان سمبل سازمان انتخاب نموده و جلب رضایت مشتری ، ارتقا دانش و مهارت کارکنان ، کاهش ضایعات محصول میانی و نهایی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

    مدیران شرکت مصمم هستند تا با بهره گیری از توان داخلی و برگرفته از نظرات و پیشنهادات موثر ، شرکت را جهت رسیدن به اهداف مورد نظر هدایت نمایند. بر همین اساس شرکت تصمیم به استقرار ، اجرا و تداوم سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد های جهانی 9001/2015 ISO و سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه 17025:2005/ISO/IEC دارد .

  2. استانداردها

افتخارات

سبدخرید